Ultra szybki internet Leszno

Internet w Lesznie

AirMAX oferuje na obszarze Leszna oraz pobliskich miejscowości superszybki i niezawodny dostęp do internetu - NeoConnect. Jest to nowoczesna usługa, którą sami możecie Państwo dopasować do własnych potrzeb wybierając prędkość internetu (od 16 Mb do 300 Mb) oraz długość czasu trwania umowy. Dodatkowo w cenie abonamentu otrzymują Państwo bezpieczną skrzynkę pocztową, darmowy hosting WWW oraz stały adres IP.

Tani i szybki internet Leszno to bezpieczne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Leszno bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Leszno. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz zestawu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkową wartość w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), doskonałych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawienie kabla na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, nareszcie podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Internet PrePaid Leszno - internet na kartę

AirMAX – Internet na kartę w Lesznie. Nowość!

Od dziś podmioty z Leszna oraz okolic mogą korzystać z internetu na kartę. Internet PrePaid Leszno to nowoczesna usługa sieci AirMAX, która umożliwia dostęp do internetu na dowolną ilość dni (od 1 do 30). Jest o idealna propozycja dla osób, które nie potrzebują stałego łącza oraz nie chcą wiązać się długoterminową umową. Internet PrePaid możecie Państwo dopasować do własnych potrzeb. Elastyczny czas korzystania z internetu (możliwość przedłużania dowolną ilość razy), niskie opłaty - to tylko niektóre zalety oferty na kartę.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Leszno - zasięg

AirMAX – przetestuj super szybki Internet

Zasięg: Leszno i okolice

Przed podpisaniem umowy warto skorzystać z ofery promocyjnej! Od dziś każdy może przetestować jedną z dostępnych usług w sieci AirMAX za darmo przez okres miesiąca i zdecydować, która opcja jest najbardziej korzystna. Zarówno Internet Prepaid jak i usługa NeoConnect to opcje warte polecenia. W każdej z nich otrzymujecie Państwo szybki i nielimitowany internet o doskonałych parametrach. AirMAX - dostarczamy rozwiązania internetowe dla Ciebie i Twojej firmy. Przetestuj już dziś - nic nie ryzykujesz!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Leszno, oraz następujące miejscowości:

Długie Nowe, Długie Stare, Lasocice, Leszno, Maryszewice, Piotrowice, Przybyszewo, Strzyżewice, Święciechowa, Trzebiny, Wilkowice,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci mówią o nas!

Klienci są w naszej firmie najważniejsi. Dlatego robimy, co możemy, żeby czas spędzony z nami był dla nich przyjemnym doświadczeniem. Robimy, co możemy, aby oferowane usługi gwarantowały świetną rozrywkę, a nasza ekipa była zawsze życzliwa, zaangażowana i dobrze przygotowana. Wielką satysfakcję daje nam fakt, że zarówno użytkownicy prywatni, jak i biznesowi zauważają i doceniają nasze zaangażowanie oraz polecają naszą firmę i usługi bliskim osobom. I nie są to tylko puste słowa! Wasze opinie są dla nas najważniejszą informacją zwrotną i niezastąpioną motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najlepszą wizytówką firmy. Możecie nam wierzyć, że każda, otrzymana opinia jest przez nas traktowana poważnie, więc zostaje poddana analizie i przyczynia się do nieustannego udoskonalania jakości oferty i obsługi. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od wielu lat.

Telewizja internetowa na żywo i inne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak telewizja internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Pakiet Internet + TV kupisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu uważnie przeanalizować warunki wybranego dostawcy usług multimedialnych. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, zakresu kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. portali społecznościowych, napisz lub zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem gigabitowym i szybszym.

Bardzo szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień transferem plików, możliwość oglądania filmów i seriali w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W porównaniu do łącza mobilnego, masz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz tracić czasu na załadowanie stron czy wielokrotnie ponawiać przesyłanie danych. Airmax to wspaniała opcja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Leszno. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

W trakcie około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego czymś do tego stopnia codziennym, że niełatwo na ten moment chociażby wyobrazić sobie pracę czy codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, przesyłanie małych i dużych plików czy rozwijanie kompetencji. Opcji połączenia z siecią jest jednak kilka, również w miejscowości Leszno. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb internauty oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich indywidualnym wymaganiom. Dlatego właśnie warto zerknąć na naszą ofertę – Airmax Internet zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i trafiony dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – także dla miejscowości Leszno. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych akcji promocyjnych u poszczególnych dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak telewizja internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Leszno. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o największej przepustowości, a dodatkowo programy TV online oraz telefon przez Internet. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - całkowicie za darmo. Możesz rozwiązać umowę w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują w pakiecie również gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy dokupią telefonię internetową, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z innymi krajami.

Światłowód symetryczny – co oznacza symetryczność? Czy światłowód symetryczny jest oferowany w miejscowości Leszno?

Łącze symetryczne (czy też Internet symetryczny) jest takim wariantem łącza internetowego, w przypadku którego zapewniana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są takie same. Bardzo często łącze symetryczne bazuje na światłowodzie. Dlatego można również spotkać się z nazwą ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Przykładowo, propozycja operatora to Internet symetryczny 300 Mb/s. Oznacza to, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Obiecywane przez dostawcę światłowodu symetrycznego prędkości mogą okazać się w warunkach rzeczywistych trochę inne, lecz nie powinny być to duże różnice. W związku z tym należy przed dokonaniem wyboru bezwzględnie przeczytać warunki techniczne i zapisy w umowie.

Łącze symetryczne to niezwykle przydatne rozwiązanie dla użytkowników wysyłających ogromne ilości informacji.

Światłowód symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Leszno wdraża polski dostawca Airmax.

Internet światłowodowy dla gamera w miejscowości Leszno

Średnia, potrzebna prędkość Internetu dla gry online Fortnite, w którą może jednocześnie grać nawet kilkudziesięciu graczy, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to oczywiście niższą, wymaganą jakość niż zapewnia Internet światłowodowy AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gamerzy będą Ci przeszkadzać w graniu. Na przykład już samo pobieranie plików, oglądanie Netflixa lub sprawdzanie poczty potrafi skutecznie spowolnić łącza internetowe oraz negatywnie wpłynąć na jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem. Poza innymi osobami, spadku płynności w grze online można doznać przez przebiegające w tle aktualizacje systemu lub różnych programów na komputerze. Im lepsze łącze wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś negatywnie wpłynie na Twoją rozgrywkę on-line.

Internet do gry online oferowany przez AirMAX Internet gwarantuje nie tylko niesamowite szybkości pobierania i wysyłania danych, ale przede wszystkim minimalny ping. W AirMAX jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem nie zależy od obciążenia sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej lub Internetu LTE.

Stabilne łącze bez momentów braku dostępności Internetu do minimum obniża ryzyko utraty kontaktu w trakcie najważniejszej rozgrywki. Oprócz do grania, Internet AirMAX sprawdzi się do pracy, nauki, e-zakupów czy innych form rozrywki.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Leszno i szukasz atrakcyjnej oferty Internetu w rejonie? Postaw na Internet AirMAX i zapewnij sobie niezakłócony dostęp do najświeższych wiadomości oraz rozmaitych form rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet AirMAX to rewolucyjne rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości nawet do 1 Gb/s oznaczają absolutnie nową jakość w branży Internetu dla domu i biznesu w miejscowości Leszno.

AirMAX - internet i telewizja Leszno

Skrojone na miarę usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z miasta Leszno i okolicznych miejscowości

Mieszkasz lub prowadzisz biznes w Lesznie? Szukasz atrakcyjnej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Od jakiegoś czasu widzisz, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce oferują coraz gorsze warunki? Przetestuj internet stacjonarny Leszno od lokalnego operatora AirMAX! Oferujemy rzeczywiście szybki, nowoczesny i niezawodny internet dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, a także rozbudowane pakiety usług telewizja + internet Leszno. Jako nieliczni w Lesznie gwarantujemy komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są za każdym razem równe. Ofertę jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb konkretnego usługobiorcy w zakresie m.in. prędkości łącza, wysokości comiesięcznych rachunków czy długości umowy.

Doświadczony dostawca internetu – Leszno i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i okolicznym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam dostarczać szybki i stabilny internet do wszystkich, nawet najtrudniejszych lokalizacji, niedostępnych dla innych operatorów, także tych znacznie popularniejszych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Lesznie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi internetowe były w 100% dopasowane do realizowanych zadań i indywidualnych potrzeb użytkownika, a zatrudnieni doradcy byli rzetelni i rzeczywiście pomocni. Nierzadko wprowadzamy ciekawe promocje na pakiety internet / telewizja Leszno. Ogromną satysfakcję przynosi nam to, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są stale przybywające, pozytywne komentarze.

Leszno – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to unikatowa usługa bez ograniczeń w zakresie pobierania/wysyłania danych i nieestetycznego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, świata filmów, social mediów i używanych aplikacji – na identycznych lub atrakcyjniejszych warunkach niż proponują rozpoznawalni operatorzy internetowi w Lesznie i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy gwarantuje prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak infrastruktury kablowej to praktycznie brak usterki. Nowoczesny router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z ultraszybkością bez względu na ilość uruchomionych urządzeń. Możesz śmiało podpiąć jednocześnie Xboxa, smart TV, smartfona i dekoder. Dodatkowo internet światłowodowy AirFiber cechuje się bardzo dobrą odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki zewnętrzne. Niestraszne mu są wichury czy gradobicie.

Internet Wi-Fi Leszno dla gracza

Łącze światłowodowe AirFiber to rekomendowane rozwiązanie dla zawodowych graczy z miasta Leszno i całego województwa. Żaden internet radiowy w Lesznie nie jest w stanie zapewnić gamerom takich prędkości i takiej stabilności, jak nasz światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkadziesiąt osób, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My gwarantujemy Ci znacznie więcej! Ze światłowodem AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią usługę czy zwiększą ping, oglądając seriale, pobierając duże pliki czy aktualizując Windowsa. Ryzyko rozłączenia praktycznie nie istnieje.

Internet w Lesznie z umową SLA – korzyści dla biznesu

Konkretne parametry usług AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy określa pisemna umowa Service Level Agreement (SLA). Nie musisz się martwić o szybkość ani ciągłość działania internetu, a tym samym o przestoje w procesach. W razie jakichkolwiek problemów z użytkowaniem naszych rozwiązań możesz zawsze liczyć na bezzwłoczne i rzeczowe wsparcie pracowników działu obsługi klienta AirMAX. Umowa SLA definiuje również czas maksymalnej reakcji na zgłoszenie. Otrzymujesz internet dla firm z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Leszno – testuj bez zobowiązań przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy wszystkie te słowa znajdują odbicie w praktyce. Zanim podłączymy u Ciebie internet, masz prawo do nieodpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz preferowaną usługę (np. telewizja i internet Leszno) przez 2 tygodnie, a następnie podłączamy usługę lub rezygnujesz. Bez żadnych ukrytych kosztów ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, możesz zdecydować się na wygodny internet na kartę w Lesznie – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Leszno z dostawą i aktywacją w 24h

Czekamy na Twój kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i skomponujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy dotrze do Ciebie nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Jak szybki może być Internet w Twoim mieście?

AirMAX to internet na zawsze bez limitu danych! Możecie się Państwo o tym przekonać testując dowolną usługę za darmo przez cały miesiąc! Sieć AirMAX zapewnia swoim klientom nie tylko szybki i bezpieczny internet, ale również dba o wysoką jakość techniczną całej infrastruktury. Oznacza to, że sygnał internetowy nie ma prawa zaniknąć, a prędkość internetu zmaleć. W razie nieprzewidzianych problemów nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 24h/dobę. AirMAX to sprawdzona sieć dla Ciebie i Twojego biura!

Wykonaj bez opłat SPEED TEST i nareszcie poznaj prędkość zamówionego Internetu.

Internet jest Ci potrzebny w życiu prywatnym albo w pracy? Ciągle czujesz się podirytowany przez trwające w nieskończoność wyczekiwanie na załadowanie całej strony internetowej? Nie udaje Ci się obejrzeć wyczekiwanego video? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i przekonaj się, czy Twój Internet service provider zapewnia zadowalającą i w szczególności zgodną z podpisaną umową jakość downloadu i uploadu.

Obecnie masz oprócz tego możliwość wykonania SPEED TEST dla wybranych komercyjnych VPN-ów w każdym kraju na świecie.

Ponadto masz możliwość podzielenia się raportem po teście ze wybranymi osobami. Możesz także zobaczyć statystyki historycznych testów oraz pobrać plik z parametrami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem krótkiego raportu z danymi na temat Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 22

Ocena strony:
średnia: 4.8 / 5, głosów: 1299

 

© 2023 Airmax.pl