Airmax Internet Opinie Leszno - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Lesznie

AirMAX oferuje na obszarze Leszna oraz pobliskich miejscowości superszybki i niezawodny dostęp do internetu - NeoConnect. Jest to nowoczesna usługa, którą sami możecie Państwo dopasować do własnych potrzeb wybierając prędkość internetu (od 16 Mb do 300 Mb) oraz długość czasu trwania umowy. Dodatkowo w cenie abonamentu otrzymują Państwo bezpieczną skrzynkę pocztową, darmowy hosting WWW oraz stały adres IP.

Tani i szybki internet Leszno to bezpieczne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Leszno Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Technologia światłowodu od operatora AirMAX w Lesznie – identyczna prędkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podłączonych sprzętów

W całym powiecie leszczyńskim, w tym również w Lesznie, jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na korzystanie z rzeczywiście kosmicznych prędkości, zbliżonych do parametrów standardowego światłowodu albo nawet wyższych. Operator mówi o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej zupełnie nowej technologii na południu kraju, w tym w Lesznie, jest AirMAX – polski operator, który od dawna dostarcza stacjonarny internet dla osób prywatnych i klientów biznesowych. Oprócz technologii popularnego, kablowego łącza światłowodowego, doprowadzanego techniką napowietrzną lub techniką przepustów podziemnych, firma AirMAX oferuje bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego łącza światłowodowego kablowego, AirFiber jest co do zasady bezawaryjny. Rezygnacja z przewodów przekłada się na maksymalną odporność internetu na czynniki zewnętrzne i zniszczenia mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, które narażają inwestorów na spore koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable mają negatywny wpływ na estetykę domu i działki.

AirFiber to światłowód pozbawiony jakichkolwiek limitów, oferujący identyczną prędkość łącza przez cały czas - bez względu na ilość podłączonych sprzętów, dostępny w klasycznej wersji na abonament oraz w ofercie przedpłaconej, czyli bez umowy.

Kluczowym elementem rozwiązania AirFiber jest specjalistyczny router AirMAX Internet Fiber, który umożliwia proste i szybkie podłączenie do sieci wszystkich urządzeń domowników.

Internet PrePaid Leszno - internet na kartę

AirMAX – Internet na kartę w Lesznie. Nowość!

Od dziś podmioty z Leszna oraz okolic mogą korzystać z internetu na kartę. Internet PrePaid Leszno to nowoczesna usługa sieci AirMAX, która umożliwia dostęp do internetu na dowolną ilość dni (od 1 do 30). Jest o idealna propozycja dla osób, które nie potrzebują stałego łącza oraz nie chcą wiązać się długoterminową umową. Internet PrePaid możecie Państwo dopasować do własnych potrzeb. Elastyczny czas korzystania z internetu (możliwość przedłużania dowolną ilość razy), niskie opłaty - to tylko niektóre zalety oferty na kartę.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Leszno - zasięg

AirMAX – przetestuj super szybki Internet

Zasięg: Leszno i okolice

Przed podpisaniem umowy warto skorzystać z ofery promocyjnej! Od dziś każdy może przetestować jedną z dostępnych usług w sieci AirMAX za darmo przez okres miesiąca i zdecydować, która opcja jest najbardziej korzystna. Zarówno Internet Prepaid jak i usługa NeoConnect to opcje warte polecenia. W każdej z nich otrzymujecie Państwo szybki i nielimitowany internet o doskonałych parametrach. AirMAX - dostarczamy rozwiązania internetowe dla Ciebie i Twojej firmy. Przetestuj już dziś - nic nie ryzykujesz!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Leszno, oraz następujące miejscowości:

Długie Nowe, Długie Stare, Lasocice, Leszno, Maryszewice, Piotrowice, Przybyszewo, Strzyżewice, Święciechowa, Trzebiny, Wilkowice,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poczytaj opinie o operatorze AirMAX i nie zapomnij zamieścić własnej oceny!

100% satysfakcja użytkownika to dla nas sprawa absolutnie najważniejsza. Dlatego robimy co w naszej mocy, żeby czas spędzony z usługami AirMAX był przyjemnością – dla Ciebie i wszystkich domowników lub pracowników. Dostarczamy usługi internetowe gwarantujące niebywałą rozrywkę. Przykładamy dużą wagę do tego, by obsługa była życzliwa, pomocna i skuteczna. Napawa nas dumą, że internauci widzą i doceniają nasze działania oraz polecają usługi telekomunikacyjne AirMAX znajomym. I mamy na to niezbite dowody – opinie. Dla nas są one najrzetelniejszą formą feedbacku, najsilniejszą motywacją do stałego rozwoju oraz bezpłatną reklamą. Wiedz, że każda, przysłana ocena jest dla nas wartościowa. Każda zostaje opublikowana na naszej stronie www, przekierowana do odpowiedniego działu i wykorzystana do dalszego podnoszenia jakości usług. za zaufanie, którym darzysz AirMAX Internet. Jeśli wciąż nie oceniłeś nas, to możesz zrobić to korzystając z poniższego formularza.

Telewizja internetowa na żywo i inne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak telewizja internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Pakiet Internet + TV kupisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu uważnie przeanalizować warunki wybranego dostawcy usług multimedialnych. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, zakresu kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. portali społecznościowych, napisz lub zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem gigabitowym i szybszym.

Bardzo szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień transferem plików, możliwość oglądania filmów i seriali w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W porównaniu do łącza mobilnego, masz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz tracić czasu na załadowanie stron czy wielokrotnie ponawiać przesyłanie danych. Airmax to wspaniała opcja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Leszno. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

W trakcie około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego czymś do tego stopnia codziennym, że niełatwo na ten moment chociażby wyobrazić sobie pracę czy codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, przesyłanie małych i dużych plików czy rozwijanie kompetencji. Opcji połączenia z siecią jest jednak kilka, również w miejscowości Leszno. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb internauty oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich indywidualnym wymaganiom. Dlatego właśnie warto zerknąć na naszą ofertę – Airmax Internet zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i trafiony dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – także dla miejscowości Leszno. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych akcji promocyjnych u poszczególnych dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak telewizja internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Leszno. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o największej przepustowości, a dodatkowo programy TV online oraz telefon przez Internet. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - całkowicie za darmo. Możesz rozwiązać umowę w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują w pakiecie również gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy dokupią telefonię internetową, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z innymi krajami.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Jak szybki może być Internet w Twoim mieście?

AirMAX to internet na zawsze bez limitu danych! Możecie się Państwo o tym przekonać testując dowolną usługę za darmo przez cały miesiąc! Sieć AirMAX zapewnia swoim klientom nie tylko szybki i bezpieczny internet, ale również dba o wysoką jakość techniczną całej infrastruktury. Oznacza to, że sygnał internetowy nie ma prawa zaniknąć, a prędkość internetu zmaleć. W razie nieprzewidzianych problemów nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 24h/dobę. AirMAX to sprawdzona sieć dla Ciebie i Twojego biura!

Wykonaj bez opłat SPEED TEST i nareszcie poznaj prędkość zamówionego Internetu.

Internet jest Ci potrzebny w życiu prywatnym albo w pracy? Ciągle czujesz się podirytowany przez trwające w nieskończoność wyczekiwanie na załadowanie całej strony internetowej? Nie udaje Ci się obejrzeć wyczekiwanego video? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i przekonaj się, czy Twój Internet service provider zapewnia zadowalającą i w szczególności zgodną z podpisaną umową jakość downloadu i uploadu.

Obecnie masz oprócz tego możliwość wykonania SPEED TEST dla wybranych komercyjnych VPN-ów w każdym kraju na świecie.

Ponadto masz możliwość podzielenia się raportem po teście ze wybranymi osobami. Możesz także zobaczyć statystyki historycznych testów oraz pobrać plik z parametrami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem krótkiego raportu z danymi na temat Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.61/5.00 - ilość ocen: 3482

© 2023 Airmax.pl